Our site uses cookies. If you are using the site, you give you consent to use cookies, according to current browser settings. Got it

Agile Hack

Zapraszamy na II edycję Agile Hack. Jest to bezpłatny hackathon, na którym wcielisz się w rolę Developera, Graphic Designera, Product Ownera lub Scrum Mastera. Pod okiem ekspertów z Chilid i XSolve będziesz miał okazję pracować w zespole scrumowym budując zupełnie nowy produkt.
 
Hackathon ma na celu nie tylko rywalizację zespołów developerskich, ale również popularyzację Scruma w szeroko rozumianym środowisku IT.
Na wydarzenie zapraszamy developerów, ale także osoby, które chcą dowiedzieć się, jak zwinnie prowadzić projekt i pomagać zespołowi w jego rywalizacji.
Podczas II edycji Agile Hack będziecie mogli stworzyć od podstaw SPA (single-page application) w dowolnej technologii (React JS, Angular JS, Vue JS) we współpracy z pełnym zespołem scrumowym.
 
Jaka będzie tematyka?
To co zrealizujecie zależy tylko od Was - każdy zespół będzie miał szansę zrealizować swój autorski pomysł!
 
Wpadniecie? 
Już w środę o 20:00 zamykamy rejestrację na II edycję Agile Hack. To już ostatni moment na to aby zarejestrować się na wydarzenie.
3.06.2017 I ul KRÓLOWEJ BONY 13 I Gliwice
 
 
More from Bulldogjob