Better Collective Poland

Better Collective Poland

Lodz
450

Company

Better Collective to jeden z największych agregatorów zakładów sportowych na świecie.
Nasze produkty obracają się w tematyce sportu oraz afiliacji* serwisów bukmacherskich.

Better Collective w Polsce:
W Łodzi jesteśmy od 2016 roku, na początku pod nazwą polskiego start-upu, od 2019 jako oficjalna część BC.
Nasz backlog i roadmap'a kręcą się wokół mistrzostw świata, olimpiad, turniejów etc. Odpowiadamy za kluczowe platformy typerskie. 

W Krakowie rozwijamy redakcję sportową serwisów goal.pl i zagranie.com

*nie każdy wie czym jest afiliacja, zatem w skrócie - przez nasze platformy, na których użytkownicy mogą śledzić wyniki rozgrywek sportowych (od piłki nożnej po wyścigi konne) mogą uczyć się  je ‘typować’, a poprzez naszą stronę mogą przejść do legalnych w danym kraju bukmacherów i korzystać z ich usług.

PRODUKTY:
Do głównych platform możemy zaliczyć: Sports, Tips, Affiliation, Casino. Rozwój naszych platform opiera się na utrzymaniu i rozwoju mikroserwisów, agregacji danych, programowaniu front-endu komunikującego się z serwisami i spinaniu tego do postaci jednego produktu, z którego korzystają miliony użytkowników każdego dnia. To również dzięki naszemu zespołowi, użytkownicy otrzymują kompletny produkt, dostarczający niezbędną wiedzę z zakresu sportu i zakładów bukmacherskich.

PORTFOLIO:
bettingexpert.com
hltv.org
vegasinsider.com
rotogrinders.com
smartbets.com

ZESPÓŁ:
Pracujemy w zespołach rozproszonych - w kilkuosobowych zespołach z osobami z innych lokalizacji - z Serbii lub Salonik. Obecnie zespoły pracują w reżimie "remote first", ale nasze biuro jest do dyspozycji.
Komunikujemy się głównie po angielsku na call’ach lub na kanałach na slack'u, nie musisz znać języka idealnie, ważne żeby się skutecznie porozumieć, w biurze mówimy po polsku. 


LOKALIZACJA:
Szukamy osób z okolic Łodzi lub takich, którzy chcą się tutaj przeprowadzić. Obecnie w większości pracujemy zdalnie, ale nasze biuro (420 m kw) pozwala na spokojną i komfortową pracę kilku osób jednocześnie. Każdy z nas decyduje jak komfortowo się czuje z pracą biuro/dom. Wcześniej cały 19-osobowy zespół pracował z biura, praca zdalna była sporadyczna, gdy ktoś potrzebował/chciał, wystarczyło ją ustalić ze swoim zespołem. Praca 100% zdalna nie wchodzi w grę.


KOGO SZUKAMY:
Poszukujemy programistów przede wszystkim doświadczonych, zaangażowanych i z poczuciem humoru. Jeśli grasz w FIFE i Mortal Kombat będzie to dodatkowym atutem. Jeśli nie znasz się na sporcie, nic nie szkodzi, ale jeśli masz awersję do jakichkolwiek wydarzeń sportowych to możemy nie być najlepszym wyborem. 

 Większość naszych produktów napisana jest w PHP,  node.js,  Angularze, JavaScript, Web Components - znajomość ich i chęć szybkiej nauki Laravel, Symfony, GraphQL będzie dla nas ważne. Nasza architektura w dużej części opiera się na mikroserwisach, ważna będzie znajomość i zrozumienie jak wygląda komunikacja REST.

Oprócz znajomości technologi, które wykorzystujemy (lista poniżej), będzie nas interesować Twoja znajomości takich teamtów jak: TDD, BDD, DDD, SOLID, OOP.

Nie musisz mieć doświadczenia projektowego ale oczekiwalibyśmy znajomości teorii i bycia na bieżąco z nowinkami. Bezwględnym must have jest umiejętność pisania czytelnych testów, Twój kod ma działać.

PROJEKT:
Zajmujemy się wieloma projektami. Zespoły dedykowane są do poszczególnych produktów, więc nie musisz znać kodu z 50 repozytoriów. W dużej części utrzymujemy obecne produkty, ale często zaczynamy zupełnie nowe projekty, które dodają kolejną wartość do naszego portfolio lub znacznie poprawiają obecne produkty, pod względem automatyzacji (np. Marketingu, personalizacji treści), zwiększenia zakresu obsługiwanych danych (integrację kolejnych dostawców danych) czy po prostu optymalizują obecne procesy (kolejki danych). 


DEVELOPMENT FLOW:
Pracujemy w Scrumie, co dwa tygodnie analizujemy przyszłe zadania i planujemy pracę na kolejne dni. Zespół codziennie spotyka się, żeby krótko przedyskutować postęp w pracach i przypisuje zadania do członków zespołu. Programiści pracują na feature branch’ach,, które po skończeniu pracy przechodzą review. Kod automatycznie jest poddawany analizie statycznej i testowany a następnie wdrażany na środowisko developerskie. Dedykowany QA testuje wprowadzone zmiany na środowisku pre-produkcyjnym a kiedy jakość jest zachowana/spełniona kolejna wersja projektu trafia do użytkowników końcowych. 


GODZINY PRACY:
Zespoły pracują w europejskich strefach czasowych, 8 godzin dziennie, spotkania i komunikacja odbywają się w godzinach ustalonych przez zespół. Godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy ustala rytm pracy zespołu, najczęściej zaczynamy pracę między  7-9, kończymy 15-17. Jeśli potrzebujesz dłuższej przerwy w ciągu dnia na załatwianie swoich spraw wystarczy, że na wspólnym kanale na slacku dasz o tym znać.

Proces rekrutacyjny w BETTER COLLECTIVE wygląda w następujący sposób:

  1. pierwsze spotkanie – rozmowa na temat technologii, opis naszych produktów (ok 1 godzina)
  2. zadanie testowe – ty decydujesz ile czasu potrzebujesz oraz test osobowości wykonywany w domu (25min)
  3. spotkanie podsumowujące zadanie i testy (ok 1 godzina)
  4. informacja zwrotna, uzależniona od rezultatu

Tech stack

PHPLaravelSymfonyAngularNode.jsElasticSearchRedisMongoDBAWSJavaScriptWeb Components

Employer reviews Better Collective Poland (0)